archiv/2012_2013/timravina_studnicka/intro.png
Školské kolo prednesu - 1.10.2012

Prvý októbrový deň bol na našej škole opäť malou oslavou hovoreného slova. Uskutočnilo sa školské kolo prednesu. Na radosť pani učiteliek sa ho zúčastnilo až devätnásť žiakov našej školy. Žiaci súťažili v dvoch súťažiach: Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas a Timravina studnička. V obidvoch boli rozdelení do troch vekových kategórií .

Na prvých priečkach sa umiestnili:

Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas (prednes rozprávky)
1.kat.: 1.m.- Dominika Balogová
2.m.- Emka Slováková

2.kat.: 1.m.- Anička Kureková
2.m.- Veronika Köbölová
3.m.- Kristínka Nagyová

3. kat.: 1.m.- Kamilka Purdeková

Timravina studnička (slovenská próza)
1.kat.: 1.m.- Janka Auxtová
2.m.- Lea Kunová
3.m.- Lucka Kisantalová