archiv/2013_2014/halloween/intro.png
Halloween

29. 10. 2013 posledný deň pred jesennými prázdninami sme si v našej škole pripravili „Halloweensku party“.
Z našich detí sa ako mávnutím čarovného prútika stali – čarodejnice, upíri, duchovia a strašidlá s pomaľovanými tvárami. Usilovne vyrezávali čo najstrašnejšie tekvice. Každá dostala svoje meno – Max, Monsters, Steve, Duch... a svietiaci kahanček, aby svietila.
Samozrejme pri práci detičky vyhladli a na rad prišlo hrôzostrašné, ale chutné pohostenie. Mňam, ale chutilo.
Po zotmení strašidielka zapálili svoje lampióny a vydali sa do ulíc, kde si od ľudí vydrankali strááášne veľa sladkostí. Na záver si deti užili skvelú diskotéku so svetelnou show a farebným dymom, no aj s kopou sladkostí.
Diskotéku navštívilo aj obrovské svietiace strašidlo, ktorá spolu s pani Kostrou poriadne postrašilo nielen deti, ale aj dospelých.
Skončil sa Halloween – veselý raj najpodivnejších strašidiel, večer plný svetiel a svetielok, no už teraz sa tešíme na ďalší.