archiv/2015_2016/den_rodiny/intro.png
Deň rodiny

Dňa 19.5.2016 sme organizovali pre 1. stupeň našej školy športovo – zábavné dopoludnie pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny.
Sme radi, že prišlo veľa mamičiek a oteckov, ktorí sa ochotne a s dobrou náladou pustili do súťaženia. Pre oteckov a ich deti boli pripravené disciplíny ako súťaž v gúľaní sudov a vozenie detí vo fúriku. Pre mamičky boli zase iné súťaže, ako skákanie vo vreci a beh s dieťaťom so spoločne zviazanými nohami.
Po súťažiach si každá rodina mohla na výkres namaľovať svoj rodinný portrét a občerstviť sa sladkými a slanými dobrotami. Za účasť a za vynaloženú námahu každé dieťa odmenilo svojich rodičov pripravenými medailami.
Teší nás, že z podujatia rodičia aj deti odchádzali s dobrou náladou a s prísľubom, že o rok prídu zase.