archiv/2011_2012/karneval/intro.gif
Karneval

Fašiangy sú už tradične časom plesov, zábav a karnevalov. Karneval nechýbal ani na našej škole. Konal sa 31. 1. 2012 a začal ozaj netradične – veľkolepou svadbou, kde si svoju vernosť sľúbili „Škola Jesenská“ a „Karneval Fašiangový. “ Celá akcia začala svadobným sprievodom nevesty, ženícha a detí v maskách, nasledoval príhovor a novomanželské sľuby, nechýbalo ani hádzanie svadobnej kytice, ktorá pristála v rukách mníšky. Karneval pokračoval svadobným a pomarančovým tancom, počas ktorého si deti i pani učiteľky užili množstvo zábavy. Nielen nevesta a ženích, ale i všetci prítomní si dali na výbere svojich kostýmov skutočne záležať. Karnevalovej svadby sa zúčastnili rôzne rozprávkové bytosti, dokonca i Socha slobody z New Yorku. Nechýbalo ani svadobné fotenie, tombola a na záver sa nevesta so ženíchom poďakovali prítomným za účasť a všetkých obdarovali malým sladkým darčekom. Bola to veselá akcia plná humoru, nádherných masiek a skvelej zábavy!